Neler yeni

Hoşgeldiniz Sesvar.com - Webmaster Forum Portalı

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel habercinizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsiz, öyleyse ne bekliyorsunuz?

Soru sor

Topluluğumuzdan Sorular Sorun ve Yanıtları Alın

Cevap

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

İletişim Personeli

Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Site Tanıtım Hediyelik Çikolata

benaykt

Üye
Katılım
25 May 2022
Mesajlar
150
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Konum
istanbul
Site Adresi: Madlencikolate.com.tr
Site Adı: Madlen çikolata
Site Konusu: Hediyelik çikolata, kurumsal çikolata
Açıklama:

Hediyelik madlen çikolata için hoş geldiniz. Madlen çikolata yüzyıllardan beri klasik bir çikolata özelliğini taşımaktadır. Kelime anlamı Fransız kökenlidir. Yüksek kaliteye sahip çikolata özel günlerde ve hediyelik olarak tercih edilir. Aroma ya da kuru yemiş katkısı bulundurmaz. Sütlü çikolatalarda ayıran en önemli özellik tadının yoğun olmasıdır. Yüksek kakao ile ağızda daha kesin bir tat bırakması onu diğer çikolatalardan ayırır.

logoalani.png


Hediyelik Madlen Çikolatanın Özelliği Nedir?

Kakao çekirdeklerinin yoğun tadını hissedebilirsiniz. Daha kalıcı ve etkilidir. Şekilleriyle göze de hitap eder kare, oval kalp çiçek desenlerin de bile görmeniz mümkündür. Kısacası Madlen çikolata en özel gününüz de hediye olarak kabul edeceğiniz bir tercih sebebi olabilir. Kuru soğuk ortamda saklanmalıdır. Güneş ışığından uzak korunması gerekmektedir.

Hediyelik Madlen Çikolata tüm tercihlerinizi ve hayalleriniz de kullanabileceğiniz model ve sunumlara sahiptir. İsimli, sargılı, klasik madlenleri özel günleriniz de yalnız bırakmaz. Söz, nişan törenlerin de tekrarı olmayan geceler de özel sunumlarda hediyelik çikolatalar ağızda özel bir tat bırakacaktır.

Hediyelik Madlen Çikolata sadece söz nişan gecelerini süslemez. Bunun dışında özel ziyaretleriniz için de seçebileceğiniz tercihtir. Daha sade ağır görünüşlü çikolata hasta ziyareti ya da kurumsal iş ziyaretlerinde özel paketlerle sunabilirsiniz. Bir çikolata bazen çok şeyi anlatır doğum günlerin de kişiye özel modeller de seçebilirsiniz.

Hediyelik Madlen Çikolata bazen yeni doğmuş bir bebek için, bazen yeni işe giren arkadaşımıza, anneler günün de annemize tadı kadar görünümü de güzel paketleri hediye edebilir. Online olarak seçebileceğimiz çeşitlerini madlencikolata.com.tr de bulabilirsiniz. Kurumsal çikolata da satın alabilirsiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst