Sesvar.com - Webmaster Forum Portalı

Forumdan Daha Fazla Yararlanmak İçin Üye Olunuz

MEXC Borsası 2. Launchpad Özel Etkinliğini Başlattı! 250 Kişiye Toplam 500 $MX Hediye

sefer2323

Yeni üye
cpkukez.jpgKripto para borsası, launchpad oturumu ile birlikte bir de etkinlik duyurdu. Etkinliğe göre MEXC Türkiye Twitter hesabını takip eden, etkinlik tweetini beğenen ve alıntılayarak 5 arkadaşını etiketleyen şanslı 250 kullanıcı, toplamda 500 MX değerinde ödül havuzunu paylaşacak. Etkinliğe son katılım tarihi ise 19 Temmuz 2022 saat 15.00

Ek olarak 500 MX ödülden pay almak isteyen 250 şanslı kullanıcının ise bazı görevleri yerine getirmesi gerekiyor. Bu görevler şöyle sıralanabilir:


-MEXC Türkiye Twitter hesabını takip etmek ( MEXC_TR Twitter Hesabı Linki https://twitter.com/MEXC_TR )
-Etkinlik paylaşımını beğenmek (Twitter Paylaşım Linki )
-Etkinlik paylaşımını alıntılayarak 5 arkadaş etiketlemekEtkinliğe katılabilmek için 19 Temmuz 2022 saat 13.00'a kadar SLG için aboneliği başlatmalısınız. Son aboneliklerin ardından 2 saat içerisinde SLG tokenler dağıtılacak ve alım satıma açılacaktır. Böylece yalnızca elinizde MX tutarak büyük oranda kar elde edebilirsiniz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:


Bir MEXC hesabına sahip değilseniz ve avantajlı etkinlikleri kaçırmak istemiyorsanız, şu bağlantıya giderek ücretsiz bir şekilde üyelik oluşturabilirsiniz.Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey
 
Üst