Sesvar.com - Webmaster Forum Portalı

Forumdan Daha Fazla Yararlanmak İçin Üye Olunuz

Bilgi Radyo sitesi acmak için ne gerekli

Sesvar

Kurucu
Yönetici
Kurucu
İnternet radyosu nasıl açmaktadır, İnternet radyosu açmak, İnternet radyosu açmak, İnternet radyosu açmak istiyorum, İnternet radyosu açmak için neler gerekli? İnternet radyosu açmak için ne yapmak gerekmektedir.

internet-radyosu-acmak-istiyorum.jpg

İnternet üzerinden bir radyo açmaya mı karar verdiniz önceden hiç bir internet radyosunda radyo djliği yapmadınız mı? ilk kez radyo djliği yapacaksanız internet radyoculuğu kurmak size çok kolay gelebilir. Flatcast radyosu kurulumu yapanlar çok zahmet çekmiştir ama internet radyoculuğunda yeni bir dönem olan shoutcast radyo yayını ile sizler de kendi internet radyonuzu kurabilir ve web üzerinden kendi dinleyici pörtföyünüzü oluşturabilirsiniz.

internet-radyosu-dj.jpg

Artık web üzerinden radyo yayını yapabilmek için neler gerekmektedir ve hangi radyo yayın programları ile internet radyosu kurabilirsiniz bunun için çok uğraşmanıza gerek kalmadan kolayca sizde kendi internet radyonuzu kolayca 1 gün içinde size kurabiliriz.

Online bir internet radyo kurmak için geç kalmayın kendi web radyonuzu kurmak için hemen bizimle iletişime geçebilir ve kendi radyo yayınlarınızı sizlerde yapmaya başlayabilirsiniz.

internet-radyosu-nasil-kurulur.jpg

İnternet radyosunda ekonomik olarak bütçenize uygun paketler mevcuttur. Artık internet radyosu kurmak isteyenlere sınırsız dinleyici de radyo yayını yalnızca 990.00 tl arzu ettiğiniz kadar kişi sizi internet radyonuzdan kolayca dinleyebilirler.

Profesyonel ve kaliteli bir radyo sitesi kurmak için ve yeni internet radyosu temalarından bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz

www.alempanel.com
 
Üst