Neler yeni

Hoşgeldiniz Sesvar.com - Webmaster Forum Portalı

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel habercinizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsiz, öyleyse ne bekliyorsunuz?

Soru sor

Topluluğumuzdan Sorular Sorun ve Yanıtları Alın

Cevap

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

İletişim Personeli

Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Site Tanıtım Siemens Buzdolabı

benaykt

Üye
Katılım
25 May 2022
Mesajlar
150
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Konum
istanbul
Site Adı: Mobilya Denizi
Site Adresi: Mobilyadenizi.com.tr

Siemens buzdolabı seçimi nasıl yapılır? Tüm gıdalarımızı sağlıklı ve temiz şekilde muhafaza etmek oldukça önem taşır. Günümüzde Siemens buzdolapları hem çevre dostu hem de tüketici dostu olarak üretilip kullanıcıya sunulmaktadır.

mobilya-logo.png


Siemens Buzdolabı Seçimi Nasıl Yapılır?

Siemens buzdolabı seçimi yaparken, alanınızın ölçülerini dikkate alabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte başlangıçta tek kapılı olarak üretilen modeller yerini ihtiyaca göre şekillenen modellere bırakmıştır. Siemens buzdolabı seçimi yaparken öncelikle mutfağın genişliği dikkate alınmalıdır.

Apart tarzı daha küçük evlerde mutfaklarda fazla yer olmadığı için Siemens buzdolabı tercihinizi tezgâh altı modeller ile yapıp alandan tasarruf sağlamak mümkündür. Daha geniş mutfaklarda ve özellikle kalabalık evlerde Siemens buzdolabı seçimi daha çok gardırop modellerinden yana yapılmaktadır. Gardırop modelleri daha fazla gıdayı uzun süre korumak için idealdir. Yemek odası takımı mobilya denizinde sizlerle.

Enerji Tasarrufu

Hem doğayı hem de cebinizi düşünerek yaptığınız Siemens buzdolabı seçimi için diğer bir önemli konu da enerji kullanımıdır. Buzdolabının fişi diğer cihazların aksine temizlik haricinde hiçbir zaman temizlenmediği için 7 gün 24 saat elektrik harcamaktadır. Siemens buzdolabı seçimi yaparken özellikle enerji sınıflarına dikkat etmek faturalardaki fazladan harcamanın önüne geçecektir.

Enerji sınıfları açısından A+++, A++ ve A+ gibi enerji sınıfı Siemens buzdolaplarını tercih ettiğinizde, ev giderlerinizin önemli kısmını oluşturan elektrik faturanıza olumlu olarak yansıyacaktır. Diğer enerji sınıfları olan B, C ve D grupları fiyat olarak daha uygun olup daha fazla enerji harcamaktadır. Beyaz eşya ürünleri mobilya denizinde sizlerle.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst