Sesvar.com - Webmaster Forum Portalı

Forumdan Daha Fazla Yararlanmak İçin Üye Olunuz

Site Tanıtım Spor aktif ve güvenilir

kerimce

Yeni üye
Bu, kullanıcıların mağdur olmasını ve güvenlik sorunlarıyla karşılaşmasını önleyecektir. Esnek ve gelişmiş bir altyapıya sahip bir mağazasının ödeme sisteminde güvenlik açıkları bulunmamalıdır. Bu yükümlülükler kullanıcılara büyük faydalar sağlar.

Lisansı sorgulayarak sitenizin lisans dosyasının geçerli olduğunu doğrulayabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için ayrı bir lisans talep sitesi bulunmaktadır. Spor lisanslama bilgileri, doğrudan lisanslama makamının veya betflix şirketin web sitesinde bulunabilir. Bu lisansla ilgili tüm bilgiler, web sitesinde listelenen lisans numarası için uygun sayfada aranarak elde edilebilir. Lisans Talebi Sonuçları sayfası birçok bilgi içerir.

Onlardan bazıları; Lisansın verildiği web sitesi, lisansın geçerlilik tarihi ve süresi, lisanslı şirketin adı ve adresi ve lisansın şartları ve açıklaması. Yukarıdaki bilgilerin güvenilirliği, şirketinin web sitesindeki bilgilerle karşılaştırılarak kontrol edilebilir. Spor lisans bilgilerinin kontrol edilmesi sonucunda ilgili lisans sahibinin web sitesi bilgileriyle tamamen eşleştiği tespit edildi. Yani Spor aktif ve güvenilir lisans bilgilerine sahiptir. Bu lisans geçerlidir ve hizmetin sürekliliğini sağlamak için yenilendikten sonra yenilenecektir.
 
Üst